HA.YA.T MARKALAMA MAKİNALARI SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

HA.YA.T Markalama Makinaları olarak 1990 yılından beri üretici Türk Firmalarına Hizmet Vermekteyiz. Elektronik , Kimya ve bilgisayarlı şablon hazırlama bölümlerimizle bir bütün olarak araştırma ve çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bizim işimiz elektrik akımını ileten her türlü materyal üzerine , istenilen ebad ve karakterde yazı , marka, logo, resim vb. çıkmayacak şekilde asit baskı yoluyla yazan makineleri yapmaktır. Makinalarımızdan birine sahip olduğunuzda mamüllerinizin marka sorununu en ucuz ve kalıcı bir şekilde çözmüş olacaksınız. Baskı işlermi 1-2 sn. gibi kısa bir sürede yapılmaktadır. Böylece ürün eskiyene kadar firmanıza ait olduğu belli olacaktır. ürünlerinize seri numarası, üretim tarihi vb. yazarak kullanım kolaylığıda sağlayabilirsiniz.

Ayrıca bu sistem ile punta-kaynak yapılan parçalarınızın kaynak lekelerini de temizliyebilirsiniz. Bu sistem Lazer markalama'nın altarnatifidir ve 40 kat ucuzudur.

Avrupa'da senelerdir kullanılan bu sistem; 14 yıldır Türkiye' de Ha.Ya.T. Markalama Makinaları San.Tic. Ltd. Şti. tarafından hizmete sunulmuştur.

Kulanım kolaylığı bakımından; Asansör, Tornavida-Pense, Medikal Alet, Bıçak, Destere, Kesici-Deliciler, Radyatör, Musluk, Tencere, Metal promosyon, El Aletleri, Motor Segmanı-gömleği-Supap'ı-Gayları-Debriyaj'ı, Oto Aksesuar, Rulman, Dişli, Banyo Aksesuarları, Isıtıcı Rezinstanslar, Su Arıtma cihazları, Sızdırmazlık Elemanları vb. gibi daha sayamadığımız birçok sanayi de yoğun bir şekilde kullanılmaktadır.

Bunca senenin verdiği deneyim ve tecrübe sayesinde, Türkiye geneline Asya ve Avrupa' nın birçok ülkesine, ürünlerimizi güvenle vererek hizmet sunuyoruz. Bu sayede; firmamızın ne kadar güvenilir ve kaliteli malzeme ile üretim yaptığını kanıtlamış bulunuyoruz .